• U W A G A

•

Dyrekcja Szkoły informuje, iż po feriach zimowych, tj. 27 lutego 2023 r. zmianie ulegnie plan lekcji.

Prosimy o sprawdzenie planu, który dostępny będzie do wglądu dnia 26 lutego 2023 r.

• Zabawa walentynkowo - karnawałowa 🥳🥳🥳

• Dnia 3 lutego Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę walentynkowo-karnawałową. Ponad 300 osób pojawiło się na imprezie. Samorząd zadbał o wystrój amfiteatru i świetlicy. Podczas wydarzenia odbył się konkurs na najciekawsze przebranie. Komisja wyróżniła stroje, które wzbudziły najwięcej emocji wśród publiczności: szalony Banan, wybuchowi Terroryści, urocza Babcia Jadzia. Dodatkowo, podczas zabawy można było skorzystać z wróżb walentynkowych, zrobić sobie zdjęcie przy fotościance, pomalować twarz oraz zakupić słodkości na stoiskach przygotowanych przez Radę Rodziców. Uczniowie bawili się wspaniale. Ogromne brawa dla naszej niezawodnej Poli, która po raz kolejny udowodniła, że wie jak poprowadzić imprezę!

Dziękujemy za wspólną zabawę!

• Konkurs kolęd i pastorałek

• W dniu 25 stycznia szkolny amfiteatr rozbrzmiał mnóstwem kolęd i pastorałek w ramach szkolnego konkursu dla wszystkich chętnych uczniów z klas IV-VIII. Łącznie wystąpiło 56 osób w szrankach konkursowych i ponad 30 jako prezentacja pozakonkursowa dla odważnych.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym wydarzeniu!

• Konkurs Wiedzy o Sejmie RP

• 18.01.2023 r. pracownicy Wszechnicy Sejmowej zorganizowali dla klas 8-ch konkurs wiedzy o Sejmie RP. Konkurs został poprzedzony wykładem o historii polskiego parlamentaryzmu oraz tajnikach trybu ustawodawczego.

Dziękujemy wszystkim za udział w ciekawym wydarzeniu oraz gratulujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie!