• Obchody Narodowego Święta Niepodległości

• 10 listopada w Naszej szkole odbyły się uroczyste apele z okazji Narodowego Święta Niepodległości. W uroczystościach wzięli udział zaproszeni goście oraz społeczność uczniowska. Były to dla wszystkich udane lekcje historii, które wzbogaciły wiedzę uczniów o ważnych wydarzeniach z dziejów Polski. Zaśpiewane pieśni patriotyczne wzmocniły poczucie wspólnoty narodowej.

Uczniowie Naszej szkoły w tym dniu uczestniczyli również w akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej "Szkoła do hymnu" - wszyscy uczniowie ubrani w stroje galowe odśpiewali hymn narodowy.

11 listopada w uroczystościach miejskich obchodów Narodowego Dnia Niepodległości Naszą szkołę reprezentował Poczet Sztandarowy.

• Dzień Szalonej Fryzury

• 25 października w Naszej szkole odbył się „Dzień Szalonej Fryzury” – zainicjowany przez Samorząd Uczniowski klas I-III. Uczniowie w tym dniu przyszli do szkoły w niesamowitych fryzurach. Ich głowy zdobiły różnego rodzaju kucyki, kitki, warkocze, koki, irokezy. Pojawiły się również doczepiane kolorowe włosy, pająki dekoracyjne, opaski, oczy czy ołówki na włosach.

Dzień Szalonych Fryzur uważamy za bardzo udany i na pewno jeszcze nie raz będzie obchodzony w Naszej szkole!

• Mobilne Laboratorium Przyszłości

• W dniu 19 października 2022 r. naszą szkołę odwiedziło Mobilne Laboratorium Przyszłości. Specjaliści od sztucznej inteligencji (AI) oraz technologii informacyjno-komunikacyjnych (TIK) przeprowadzili dla uczniów lekcje w formule warsztatowej. Podczas zajęć uczniowie zgłębiali tematykę druku 3D oraz elementy podstaw sztucznej inteligencji. Zajęcia te to wspaniała okazja do odkrywania technologii, rozwijania kreatywności i nowych zainteresowań, budując wśród młodych odkrywców kompetencje przyszłości z tzw. kierunków STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka oraz matematyka).

• Deklaracja, ulotka, specyfikacja

• W związku z otrzymaniem informacji od Urzędu Miasta Jeleniej Góry - Wydziału Zarządzania Kryzysowego - dotyczącej dystrybucji tabletek jodku potasu w sytuacji wystąpienia zagrożenia skażeniem radioaktywnym, poniżej  informacje wraz ze stosowną deklaracją.

Deklaracja do pobrania

Charakterystyka produktu:

1     2

Ulotka:

• Pasowanie na Ucznia

• Dzisiaj, tj. 8 października 2022 r. odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania na Uczniów. To bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla najmłodszych, ale również dla ich Rodziców.​​​​​​

Doniosłym momentem uroczystości było ślubowanie pierwszoklasistów, które wzbudziło wiele emocji. Aktu pasowania dokonała dyrektor szkoły pani Barbara Marszałek-Szurek wraz z dyrektorem Departamentu Edukacji - panem Piotrem Iwańcem. Tym samym pierwszoklasiści zostali włączeni do społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej nr 11 im. Fryderyka Chopina w Jeleniej Górze.​​​​​​

Pierwszakom życzymy wielu sukcesów, nieustającego uśmiechu, a przede wszystkim czerpania radości z każdej chwili spędzonej w Naszej szkole.

Link: