• Projekt "Edukacja międzykulturowa w jeleniogórskich szkołach"

• Harmonogram spotkań z pedagogiem

Harmonogram warsztatów

Harmonogram nauki języka polskiego

II turnus (16 - 22 sierpnia) - półkolonia letnia - harmonogram i informacje szczegółowe

I turnus (26 - 30 czerwca) - półkolonia letnia - harmonogram i informacje szczegółowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Jeleniej Górze realizuje projekt "Edukacja międzykulturowa w jeleniogórskich szkołach", którego celem jest zwiększenie wsparcia dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym, które przybyły na terytorium Polski w związku z działaniami wojennymi prowadzonymi na terytorium Ukrainy.

W ramach projektu zaplanowano następujące działania:

Zadanie 1.

Wsparcie uczniów ze specjalnymi potrzebami. W ramach zajęć realizowane będą:

- indywidualne zajęcia z psychologiem;

- indywidualne zajęcia z pedagogiem;

- zajęcia nauki języka polskiego

Zadanie 2.

Warsztaty międzykulturowe i zajęcia integracyjne. W ramach zadania realizowane będą:

- warsztaty plastyczno- regionalne;

- warsztaty - poznajemy tradycje;

- warsztaty artystyczno- plastyczno- historyczno- regionalne;

Zadanie 3.

Zakup wyposażenia, sprzętów i materiałów wraz z  utworzeniem pokoju komfortu.

Zadanie 4.

Podnoszenie kwalifikacji nauczycieli . W ramach zadania zaplanowano organizację kursu dla nauczycieli  z zakresu nauki języka polskiego jako obcego.

Zadanie 5.

Półkolonie międzykulturowe