• W JEDENASTCE nie tylko lekcje uczą :)

• 11.04.2022 19:07
          • 11 kwietnia, dzięki staraniom Pani Małgorzaty Kosteckiej - nauczycielki geografii w Naszej szkole, odbyło się ciekawe spotkanie z Panem Piotrem Malczewskim - podróżnikiem, fotografem oraz przewodnikiem, w którym uczestniczyli wszyscy uczniowie klas ósmych.

Pokaz zdjęć był połączony z interesującą opowieścią Pana Piotra. Ósmoklasiści mogli poszerzyć swoją wiedzę z zakresu geografii Azji a w szczególności obszaru wokół Jeziora Bajkał jak rownież odległego kraju -  Mongolii. Fascynujące krajobrazy, ciekawostki przyrodnicze, zwyczaje ludzi.
            Kolorystyka i narracja sprawiły, że wszyscy mogli choć na chwilę przenieść  się w inne zakątki globu.
            Na koniec Pan Piotr Malczewski otrzymał gromkie oklaski od uczniów.

• Robotyka

• 23.03.2022 08:52
          • 18 marca 2022 r. podczas lekcji informatyki uczniowie klas szóstych (6a, 6c, 6p) i siódmych (7k, 7h, 7c) uczestniczyli w zajęciach w ramach projektu społecznego Roboty edukacji  (www.roboty-edukacji.pl) w ramach Olimpiady Zwolnieni z teorii, a prowadzonych przez uczniów I LO im. S, Żeromskiego w Jeleniej Górze: Michała, Franciszka, Grzegorza i Kamila z klasy 2A pod okiem p. Ewy Andrusyszyn.
            Podczas zajęć nasi uczniowie sami programowali roboty i pokazywali pozostałym efekty swojej pracy,
            Dziękujemy starszym kolegom za zorganizowanie tak ciekawych zajęć!