• Pomoc dla zwierząt ze Schroniska dla Małych Zwierząt w Jeleniej Górze

•

Od 19 października do 9 listopada w Naszej szkole trwała zbiórka karmy, kołder bez pierza, koców itp. dla zwierząt, zorganizowana przez Szkolne Koło Wolontariatu. 15 listopada  przedstawiciele społeczności uczniowskiej wraz z panią Karoliną przekazali dary schronisku.

Serdeczne podziękowania dla darczyńców oraz firmy Szelux za zapewnienie transportu.

• Obchody Narodowego Święta Niepodległości

• 10 listopada w Naszej szkole odbyły się uroczyste apele z okazji Narodowego Święta Niepodległości. W uroczystościach wzięli udział zaproszeni goście oraz społeczność uczniowska. Były to dla wszystkich udane lekcje historii, które wzbogaciły wiedzę uczniów o ważnych wydarzeniach z dziejów Polski. Zaśpiewane pieśni patriotyczne wzmocniły poczucie wspólnoty narodowej.

Uczniowie Naszej szkoły w tym dniu uczestniczyli również w akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej "Szkoła do hymnu" - wszyscy uczniowie ubrani w stroje galowe odśpiewali hymn narodowy.

11 listopada w uroczystościach miejskich obchodów Narodowego Dnia Niepodległości Naszą szkołę reprezentował Poczet Sztandarowy.

• Dzień Szalonej Fryzury

• 25 października w Naszej szkole odbył się „Dzień Szalonej Fryzury” – zainicjowany przez Samorząd Uczniowski klas I-III. Uczniowie w tym dniu przyszli do szkoły w niesamowitych fryzurach. Ich głowy zdobiły różnego rodzaju kucyki, kitki, warkocze, koki, irokezy. Pojawiły się również doczepiane kolorowe włosy, pająki dekoracyjne, opaski, oczy czy ołówki na włosach.

Dzień Szalonych Fryzur uważamy za bardzo udany i na pewno jeszcze nie raz będzie obchodzony w Naszej szkole!