• Mobilne Laboratorium Przyszłości

• W dniu 19 października 2022 r. naszą szkołę odwiedziło Mobilne Laboratorium Przyszłości. Specjaliści od sztucznej inteligencji (AI) oraz technologii informacyjno-komunikacyjnych (TIK) przeprowadzili dla uczniów lekcje w formule warsztatowej. Podczas zajęć uczniowie zgłębiali tematykę druku 3D oraz elementy podstaw sztucznej inteligencji. Zajęcia te to wspaniała okazja do odkrywania technologii, rozwijania kreatywności i nowych zainteresowań, budując wśród młodych odkrywców kompetencje przyszłości z tzw. kierunków STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka oraz matematyka).

• Deklaracja, ulotka, specyfikacja

• W związku z otrzymaniem informacji od Urzędu Miasta Jeleniej Góry - Wydziału Zarządzania Kryzysowego - dotyczącej dystrybucji tabletek jodku potasu w sytuacji wystąpienia zagrożenia skażeniem radioaktywnym, poniżej  informacje wraz ze stosowną deklaracją.

Deklaracja do pobrania

Charakterystyka produktu:

1     2

Ulotka:

• Pasowanie na Ucznia

• Dzisiaj, tj. 8 października 2022 r. odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania na Uczniów. To bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla najmłodszych, ale również dla ich Rodziców.​​​​​​

Doniosłym momentem uroczystości było ślubowanie pierwszoklasistów, które wzbudziło wiele emocji. Aktu pasowania dokonała dyrektor szkoły pani Barbara Marszałek-Szurek wraz z dyrektorem Departamentu Edukacji - panem Piotrem Iwańcem. Tym samym pierwszoklasiści zostali włączeni do społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej nr 11 im. Fryderyka Chopina w Jeleniej Górze.​​​​​​

Pierwszakom życzymy wielu sukcesów, nieustającego uśmiechu, a przede wszystkim czerpania radości z każdej chwili spędzonej w Naszej szkole.

Link: