• Informacje dla rodziców dzieci przyjętych do klas pierwszych (z obwodu i spoza) do Szkoły Podstawowej nr 11 im. Fryderyka Chopina w Jeleniej Górze na rok szkolny 2023/2024

Lista dzieci przyjętych do klas pierwszych SP 11 na rok szkolny 2023/2024

Szanowni Państwo przekazujemy najważniejsze informacje.

1. Listy dzieci z podziałem na klasy i przydziałem wychowawstw zamieścimy na stronie internetowej szkoły 31 maja.

2. Do końca czerwca na Państwa maile zostaną przesłane najistotniejsze informacje dotyczące przygotowania dziecka do rozpoczęcia nauki w klasie pierwszej oraz wykaz podstawowego wyposażenia szkolnego.

3. Zapisy do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2023/2024 odbywać się będą w następujących terminach: 20.06. – 21.07. oraz 7.08. – 22.08.

Dokumenty do pobrania od 6 czerwca ze strony internetowej szkoły

Wypełnioną i wydrukowaną Kartę zapisu do świetlicy, dostarczamy w wyznaczonych terminach do sekretariatu szkoły przy ulicy Karłowicza 33, w godzinach: 8.00 – 14.30.

Uwaga: Zgodnie z regulaminem, do świetlicy przyjmowane są tylko dzieci rodziców pracujących.

4. 7 czerwca, o godzinie 17.00, w budynku naszej szkoły przy ulicy Karłowicza 33, odbędzie się spotkanie dzieci z wychowawcami. Spotkanie planowane jest na 45 minut.

W tym czasie rodziców zapraszamy na spotkanie z dyrekcją szkoły.

Z poważaniem, dyrekcja SP11