• II edycja projektu Budżet Uczniowski

• Rada Rodziców z przyjemnością informuje o II edycji projektu Budżet Uczniowski, który daje uczniom naszej szkoły możliwość decydowania na jakie cele zostanie przeznaczona część środków z funduszu Rady Rodziców.

Jesteśmy przekonani, że uczniowie kolejny raz wykażą się kreatywnością i przygotują wspaniałe wnioski.

Regulamin II edycji

Harmonogram Projektu:

●       początek marca 2023 roku – ogłoszenie projektu, udostępnienie Regulaminu

●       10 marca 2023 roku – początek przyjmowania zgłoszeń – początek I etapu

●       29 marca 2023 roku – zakończenie przyjmowania zgłoszeń – zakończenie I etapu

●       30 marca - 2 kwietnia 2023 roku – II etap – wybór i ogłoszenie projektów zakwalifikowanych do kolejnego etapu;

●       3 - 21 kwietnia 2023 roku – kampania informacyjna wśród społeczności szkolnej – początek III etapu

●       24-27 kwietnia 2023 roku – głosowanie w klasach – zakończenie III etapu

●       30 kwietnia 2023 roku – ogłoszenie zwycięskich projektów i rozpoczęcie realizacji – początek IV etapu

●       30 czerwca 2023 roku – zakończenie realizacji zwycięskich projektów – zakończenie IV etapu

Maria Zalewska

Przewodnicząca RR

•  "Uczę się bezpiecznie żyć"
          • "Uczę się bezpiecznie żyć"

• 20. 03. 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 10 w Jeleniej Górze odbył się półfinał jeleniogórski Konkursu dla Dzieci i Młodzieży "Uczę się bezpiecznie żyć". W kategorii klas 7-8 Łucja z 8m zajęła 2. miejsce, w kategorii klas 4-6 uczniowie klasy 6e Nicolo i Filip zajęli 5. miejsce, a w kategorii klas 1-3 Karolina kl. 3m, Julia  kl. 3c i Konstanty kl. 2b zajęli 8 miejsce.

Gratulujemy!

• Dzień Otwartej Szkoły

• Dyrekcja szkoły i rada pedagogiczna serdecznie zapraszają przyszłych pierwszoklasistów i ich Rodziców do budynku przy ulicy Karłowicza 33 na Dzień Otwartej Szkoły, który odbędzie się 15 marca 2023 roku w godzinach: 1700 – 1930.

Spotkanie rozpocznie się wystąpieniem dyrektora szkoły.