• Spotkanie Szkolnego Koła Wolontariatu z seniorami

• 12 grudnia grupa uczniów Naszej szkoły w ramach dzialań Szkolnego Koła Wolontariatu uczestniczyła w Spotkaniu Oplatkowym z seniorami, podopiecznymi MOPS w Jeleniej Górze.

Nasi uczniowie przygotowali piękny występ artystyczny podczas którego grali i śpiewali kolędy. Dodatkowo przekazali seniorom kartki oraz paczki świąteczne z darami zbieranymi w szkole w ramach akcji "Podziel się opłatkiem z babcią i dziadkiem".

Seniorom bardzo spodobało się spotkanie z młodzieżą. Dzięki tym młodym, wspaniałym ludziom magia świąt zagościła tego dnia w każdym sercu budując piekną, świąteczną atmosferę.

• Prelekcja pt. Cyber (nie)bezpieczeństwa

• 7 grudnia 2023 roku uczniowie klas siódmych mieli okazję uczestniczyć w prelekcji z zakresu bezpiecznego korzystania z Internetu oraz zagrożeń wynikających z funkcjonowania w sieci. Zajęcia prowadził Łukasz Gierek wykładowca akademicki, informatyk,  trener edukacyjny z zakresu nowych technologii.  Tytuł zajęć "Cyber (nie)bezpieczeństwa".

• Projekt edukacyjny " Odnaleźć Siebie"

• 5 grudnia 2023 roku w dwóch klasach siódmych przeprowadzono pilotażowy projekt edukacyjny "Odnaleźć Siebie". Realizacja tego wydarzenia miała na celu promowanie samoświadomości wśród uczniów, rozwoju osobistego oraz umiejętności radzenia sobie z zagrożeniami współczesnego świata. Doświadczenia zdobyte podczas tego spotkania mają inspirować młodych ludzi do odkrywania własnego potencjału. Prelegentem  był Pan Miłosz Rajczakowski przedstawiciel Ministerstwa Edukacji i Nauki ( Ośrodek Rozwoju Edukacji).