• Uniwersytet Liderów

• W okresie od 30.09.2023r. do 13.01.2024r. uczniowie Naszej szkoły Hanna Czarnuszko kl. 8C, Zuzanna Oleszczuk kl. 8C, Nikodem Trusewicz kl. 8P, Wiktoria Barczyńska kl. 8P, Konstanty Trusewicz kl. 8P oraz ubiegłoroczni absolwenci Maja Bogucka, Anastazja Zdebska, Wiktoria Maciejczyk i Maja Janiec, brali udział w drugiej edycji projektu "UNIWERSYTET LIDERÓW - Przywództwo i budowanie zespołów". Zdobyte umiejętności i kompetencje umożliwią im lepsze radzenie sobie ze stresem, zarządzanie grupą, przywództwem i budowaniem zespołów. To elitarne przedsięwzięcie było realizowane przez pracowników naukowych pod kierownictwem merytorycznym Pani prof. dr hab. Agnieszki Sokołowskiej- Durkalec z Katedry Nauki o Przedsiębiorstwie Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, filia w Jeleniej Górze. Młodzież realizowała w ramach systemu akademickiego specjalny program dopasowany do możliwości poznawczych grupy 14-15 latków. Celem tego projektu było przygotowanie dla środowiska szkolnego liderów, uczniów o podniesionych zdolnościach przywódczych i kompetencjach społecznych, świadomych swojej marki osobistej, zdolnych do integrowania grup, niebojących się wyzwań i nowych kontaktów. Wszyscy uczestnicy otrzymali statuetki i dyplomy, a najlepsi otrzymali nagrody w postaci lotu samolotem nad Jelenią Górą. Nagrodę główną - samolotową podróż do 2 wybranych stolic europejskich - otrzymała nasza absolwentka Anastazja Zdebska.

Wszystkim absolwentom Uniwersytetu Liderów dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy!

• Ogólnopolski Dzień Informacyjny 2024

• Wielkie gratulacje z okazji zdobycia w konkursie Selfie+ wyróżnienia w kategorii „Wartości Europejskie w Nowej Perspektywie – Ekologia” za zdjęcie „Portugalskie Skrzydła Erasmusa: Mewy Nad Porto” dla nauczyciela Naszej szkoły - pana Wojciecha Balika.

Wręczenie nagrody odbyło się 1 lutego 2024 roku w PGE Narodowym w Warszawie, w ramach Ogólnopolskiego Dnia Informacyjnego 2024, organizowanym przez Narodową Agencję Erasmus+ obejmując sesje i warsztaty o programie Erasmus+ i innych inicjatywach edukacyjnych. Uczestnicy zdobyli informacje o dofinansowaniu, innowacjach w edukacji i rozwoju międzynarodowego kształcenia.

Więcej szczegółów pod linkiem: https://erasmusplus.org.pl/kalendarz-wydarzen/ogolnopolski-dzien-informacyjny-202

• ~~Komunikat~~

• Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 11 im. Fryderyka Chopina w Jeleniej Górze ogłasza nabór na stanowisko: sprzątaczka w szkole.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 75 75 312 96.

• ~~ Komunikat ~~

•

W dniach 15 - 17.01.2024 r. kryta pływalnia będzie zamknięta (wymiana oświetlenia).

---------------------------------------------------------------------------------

Od 18.01 - 27.01.2024 r. kryta pływalnia będzie otwarta:

- w tygodniu od  9.50 - 18.00,

- w soboty od 8.00 - 15.00.

• Konkurs Kolęd i Pastorałek

• 11 stycznia 2024 r. w Naszej szkole odbył się konkurs kolęd i pastorałek, w którym wzięło udział prawie 140 uczniów z klas IV - VIII. Było wiele emocji, wzruszeń a także radosnego kolędowania. Z wynikami konkursu można się zapoznać na tablicy informacyjnej koło sali 308 i Y.

Wszystkim, którzy odważyli się wystąpić ze świątecznym repertuarem serdecznie gratulujemy!