• Lista oraz informacje dla rodziców dzieci przyjętych do klas pierwszych (z obwodu i spoza) do Szkoły Podstawowej nr 11 im. Fryderyka Chopina w Jeleniej Górze na rok szkolny 2023/2024

• Lista dzieci przyjętych do klas pierwszych SP 11 na rok szkolny 2023/2024

Szanowni Państwo przekazujemy najważniejsze informacje.

1. Listy dzieci z podziałem na klasy i przydziałem wychowawstw zamieścimy na stronie internetowej szkoły 31 maja.

2. Do końca czerwca na Państwa maile zostaną przesłane najistotniejsze informacje dotyczące przygotowania dziecka do rozpoczęcia nauki w klasie pierwszej oraz wykaz podstawowego wyposażenia szkolnego.

3. Zapisy do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2023/2024 odbywać się będą w następujących terminach: 20.06. – 21.07. oraz 7.08. – 22.08.

Dokumenty do pobrania od 6 czerwca ze strony internetowej szkoły

Wypełnioną i wydrukowaną Kartę zapisu do świetlicy, dostarczamy w wyznaczonych terminach do sekretariatu szkoły przy ulicy Karłowicza 33, w godzinach: 8.00 – 14.30.

Uwaga: Zgodnie z regulaminem, do świetlicy przyjmowane są tylko dzieci rodziców pracujących.

4. 7 czerwca, o godzinie 17.00, w budynku naszej szkoły przy ulicy Karłowicza 33, odbędzie się spotkanie dzieci z wychowawcami. Spotkanie planowane jest na 45 minut.

W tym czasie rodziców zapraszamy na spotkanie z dyrekcją szkoły.

Z poważaniem, dyrekcja SP11

• „Mistrz języka angielskiego”

• Dnia 4 kwietnia, w Zespole Szkół Elektronicznych w Jeleniej Górze, odbył się Międzyszkolny Konkurs języka angielskiego o nazwie „Mistrz języka angielskiego”.

Naszą szkołę reprezentowało 5 ósmoklasistów: Blanka, Wiktoria, Staś, Gustav, Adam. Opiekunem uczniów był Pan Wojciech Balik.

Uczniowie pisali test gramatyczno-leksykalno-komunikacyjny, który zawierał również zadania z elementami języka angielskiego zawodowego z trzech specjalizacji: logistyki, informatyki oraz elektroniki.

Nasza Wiktoria z klasy 8h zajęła I miejsce. Brawo!

Autor: Melania Sidorko

• „English ist einfach, German is easy”

• Dnia 9 marca, w ZSOiT w Jeleniej Górze, odbyły się kolejne (po szkolnym) etapy Międzyszkolnego Konkursu „English ist einfach, German is easy”.

Przedstawicielami naszej szkoły byli: Kaja , Zuzia M., Zuzia S., Wiktoria, Blanka, Adam, Jakub (język angielski), Cecylia  (język niemiecki). Opiekunem uczniów była Pani Melania Sidorko.

Najpierw uczniowie pisali test, następnie po ogłoszeniu wyników tego etapu, najlepsza piątka z języka angielskiego oraz z języka niemieckiego przeszła do wielkiego finału w którym uczniowie przedstawiali wcześniej przygotowaną prezentację.

Wiktoria, uczennica klasy 8h, zajęła II miejsce. Gratulujemy!

Poza samym konkursem, uczniowie brali udział w wielu warsztatach, ciekawych spotkaniach, zostali również oprowadzeni po szkole przez młodych opiekunów z ZSOiT.

Autor: Melania Sidorko