• Tydzień z Ukrainą

• 08.03.2022 15:20
      • Zachęcamy wszystkich uczniów oraz nauczycieli do okazania jedności i solidarności z Ukrainą.
        Tydzień jedności

• PONIEDZIAŁEK  7.03

Niebiesko -żółty obywatel” nawiązujący do naszej listopadowej szkolnej akcji, choć tym razem skoncentrowany właśnie na Ukrainie. Strój, dekoracje, banery czy pokrzepiające hasła to będzie piękny gest od was, polskich uczniów. Klasy, które najmocniej zaangażują się w tą akcję, otrzymają dodatkowe punkty w rankingu SUPERKLASY!

_______________________________________________________

Синьо-жовтий громадянин має на увазі нашу листопадову шкільну кампанію, хоча цього разу зосередилася на Україні. Сукня, прикраси, банери та заохочувальні гасла будуть гарним жестом від вас, польські студенти. Класи, які будуть найбільш залучені до цієї дії, отримають додаткові бали в рейтингу СУПЕР КЛАС!

WTOREK  8.03

Laurka z hasłem „Jesteśmy z wami”/ „ми з тобою” oraz kilka słów po ukraińsku to coś co każdy z nas może zrobić!
        Laurki będzie można włożyć do specjalnej skrzynki w holu szkoły.
        Niektórzy wasi koledzy bardzo mało mówią po polsku, pokażcie im, że potraficie nauczyć się kilku słów w ich ojczystym języku.

Лаурка з гаслом «Ми з тобою» та кількома словами українською —
        це те, що може зробити кожен із нас. Ви зможете покласти картки в спеціальний ящик у холі школи. Деякі з ваших колег дуже мало говорять польською, покажіть їм, що ви можете вивчити кілька слів їхньою рідною мовою

ŚRODA 9.03
        Tego dnia uczniowie naszej szkoły będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na specjalnie do tego przygotowanym tle

z hasłem „TAK dla pokoju, NIE dla wojny”. Zdjęcia zostaną opublikowane na stronie szkoły. Pamiątka gwarantowana!

Цього дня учні нашої школи зможуть зробити фото на пам’ять на спеціально підготовленому фоні з гаслом «ТАК миру, НІ війні». Фотографії будуть опубліковані на сайті школи. Сувенір гарантовано!

CZWARTEK 10.03
        W tym dniu odbędzie się spotkanie integracyjne wszystkich uczniów pochodzenia ukraińskiego, którzy uczęszczają do naszej szkoły lub w ostatnim czasie do niej dołączyli wraz z reprezentantami

Samorządu Uczniowskiego w sali 401, na 5 lekcji.

Nie zabraknie dobrej zabawy i przekąsek!

Цього дня відбудеться інтеграційна зустріч для всіх учнів українського походження, які відвідують нашу школу чи в нещодавно вони приєдналися до нього з представниками Учнівське самоврядування в ауд. 401, на 5 уроків. Буде багато розваг та закусок!

PIĄTEK 11.03
        Na zakończenie tygodnia wolontariusze pomogą przy popakowaniu darów, które bardzo licznie spływają do naszej szkoły.

Już teraz dziękujemy!

Наприкінці тижня волонтери допоможуть упакувати подарунки, які у великій кількості надходять до нашої школи. Дякую зараз!